Hledám vážnou známost. Zn. copywriting

Ahoj,
já jsem Sanasport.

Za pár dní mi bude 7 a bydlím současně v Brně, v Olomouci a v Pardubicích. Pracuji jako sportovní prodejce a eshop, prodávám hlavně věci na běh a do haly. Jsem mladý a ambiciózní, takže ideální partie s dlouhodobou perspektivou :-)

Nedávno mě opustila přítelkyně, která psala texty pro eshop, reklamní kampaně a články do magazínu. Je mi smutno, protože to sám neumím.

A proto hledám TEBE.

Kreativní duši, co ráda píše a žije sportem. Je mi jedno, jestli jsi holka nebo kluk. Pokud na mě budeš mít čas v Pardubicích alespoň 2–3 dny v týdnu, mohlo by nám to klapat. Tobě by to samozřejmě mělo dobře klapat na klávesnici a v hlavě, to je nejdůležitější. Líbí se mi taky samostatnost, touha po rozvoji a perfektní znalost češtiny. 

Dám ti za to sebe, své mladé přátelské kolegy, dokonce i dobře zaplatím. Bydlet s námi budeš v kanceláři v centru Pardubic, která je neustále zásobená čerstvým ovocem, zeleninou a kávou. Když se zrovna nebavíme prací, bavíme se stolním fotbálkem, domácí čtyřnohou zvěří nebo třeba grilováním (jiné zvěře). Jo, a občas tě nechám dělat i z domu. To je fajn, co říkáš?

Chceš o mně vědět víc, nebo rovnou zajít na rande? Napiš mi na copywriter@sanasport.cz a přidej i něco o sobě. Fajn by byly třeba nějaké ukázky z tvých dřívějších vztahů. Svou fotku posílat nemusíš, mám rád překvapení :-)

Těším se!

Ozvi se na copywriter@sanasport.cz

www.sanasport.cz